Gayrimenkul sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Morgül İnşaat anahtar teslimi konut inşaatı, gayrimenkul geliştirme ,çelik yapılar, proje ve taahhüt işleri ile inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.. Elde ettiği tüm birikimlerini bir üst noktaya taşımak gayesiyle konusunda uzman; mühendis, mimar ve çözüm ortakları ile birleşerek ekibini genişletmiş, aynı zamanda marka tescilini alarak büyümeye devam etmektedir.

Yurt içinde çeşitli projelerle faaliyetlerini sürdüren Morgül İnşaat'ın uzmanlık alanı; kat karşılığı binalar, kentsel dönüşüme uygun binalar, endüstriyel zemin uygulamaları, bina güçlendirmeleri ve çelik konstrüksiyon yapıların son deprem yönetmeliğine uygun standartlarda inşa edilmesidir.

Morgül İnşaat'ı sektörde farklı kılan en önemli özelliği; araştırma ve yeniliklere açık, AR-GE ve inovasyona önem veren , kalite ve güvenlikten asla ödün vermeyen, müşteri odakli çalışan bir şirket kültürüne sahip olmasıdır. Ele aldığı her projede bu özelliklerini mutlaka görebilirsiniz.

insaaat